خدمات مشتریان

مقـدمـه:

در حال حاضر خدمات بدرتك الكتريك با در اختيار داشتن بيش از 300 نماينده خدمات پس از فروش در سراسر ايران خدمات متنوعي را به مشتريان ارائه مي نمايد. از جمله اين خدمات مي توان به مهندسي فروش (محاسبه و طراحي) و خدمات پس از فروش (نصب، راه اندازي، پشتيباني از محصولات، تأمين قطعات و…) براي انواع دستگاه هاي تهويه مطبوع (حرارتي و برودتي) شامل انواع كولرهاي گازي (پنجره اي، اسپليت و ايستاده) دستگاه­هاي سنگين نظيرVRF ،DUCT، چیلر، مینی چیلر، پكيج، هواساز و فن كوئل با برندهاي ميديا، تك الكتريك، توشيبا و كرير اشاره نمود.

مـدت ضـمانـت محـصولات بـدر تـك الـكـتريـك:

محصول

شروع مدت گارانتی

مدت زمان ضمانت

انواع کولر اسپلیت/ ایستاده/ پنجره ای/ پرتابل/ داکت اسپلیت/کاست اسپلیت/فن کویل /سیستمهای  vrf / چیلرو مینی چیلر/ پکیج / هواساز

کمپرسور از تاریخ نصب

60 ماه (5 سال )

قطعات فنی از تاریخ نصب

 18 ماه

شـرایط ضـمانـت :شـرایـط اسـتفاده از خـدمـات گـارانتـی:

تـوجـه : همـراه داشـتن کـارت ضمـانت جهـت دریـافت سرویـس گارانتی الزامـی مـی باشد.

1- مدت ضمانت دستگاه های اسپلیت، سیستم های  vrf ، فن کویل، چیلر و مینی چیلر، پکیج، هواساز، داکت اسپلیت و کاست اسپلیت، کولر های پنجره ایی و پرتابل از تاریخ نصب 5 سال برای کمپرسور و 18 ماه برای قطعات فنی می باشد.

2- موارد بدنه، قاب، کلید، ریموت کنترل و سایر قطعات ظاهری از لحاظ شکستگی شامل ضمانت نمی باشند و خارج از عهده و مسئولیت شرکت می باشد.

3- چنانچه نحوه انشعاب، کنتور برق و همچنین نحوه اتصال دستگاه به کنتور برق ساختمان (سایز کابل و ظرفیت فیوز) طبق استاندارد اداره برق و شرکت سازنده نباشد، گارانتی کمپرسور و قطعات ابطال خواهد شد.

4- شارژ گاز دستگاه در صورتیکه ناشی از تعویض کمپرسور (بصورت گارانتی) باشد به مدت 6 ماه شامل ضمانت می گردد.

5- نصب در محل غیر استاندارد و آلوده به مواد شیمیایی و اسیدی که باعث خوردگی و پوسیدگی قطعات دستگاه می شود شامل ضمانت نمی باشد.

6- حوادث غیر مترقبه مانند آتش سوزی و زلزله و نشت گاز در صورت پوسیدگی و آسیب دیدگی فیزیکی دستگاه خارج از عهده و مسئولیت شرکت می باشد.

7- دستگاه های نصب شده در هر فصل کاری نیاز به سرویس دارند، در مناطق جوی نامناسب و دارای غبار محلی زیاد سرویس ادواری می بایست در دوره های کوتاهتری انجام گیرد (هزینه سرویس به عهده خریدار می باشد).

8- در صورت نیاز به تعمیرات، ارائه دفترچه ضمانت الزامی است.

9- در صورت هر گونه جابه جایی پس از نصب یا واگذاری به غیر بدون هماهنگی با مرکز خدمات مشتریان ضمانتنامه از درجه اعتبار ساقط خواهد شد.

10- واحد گارانتی از قبول کارت های مخدوش و قلم خورده، ناقص و یا ناخوانا معذور می باشد.

11- کمپرسور در مدت 5 سال ضمانت و قطعات فنی در طول مدت 18 ماه ضمانت فقط یک بار بصورت گارانتی تعویض خواهند شد.

12- عدم دقت در استفاده و نگهداری و همچنین خرابی های ناشی از حمل و نقل دستگاه شامل ضمانت نمی باشد و خارج از عهده و مسئولیت شرکت می باشد.

شـرایط نـصـب :

1- نصب رایگان فقط شامل دستگاه های اسپلیت (به جز مدل کاستی و داکت) می باشد.

2- اجرت نصب کولرهای پنجره ای، سیستم های VRF، انواع فن کویل، پکیج، چیلر، هواساز، پرتابل، کاست و داکت اسپلیت به عهده مشتری می باشد.

3- منظور از نصب رایگان، عدم پرداخت دستمزد نمایندگان مجاز شرکت است که کولر را از داخل کارتن خارج کرده و در محلی که از پیش توسط خریدار محترم آماده شده است مستقر نموده و پس از نصب دستگاه خارجی و داخلی در محل مناسب، مبادرت به انجام وکیوم خطوط لوله کشی، اتصال لوله کشی مسی به دستگاه و اتصال کابل­ها آن را راه اندازی می نمایند.

4- هزینه خرید و اجرت نصب لوله، عایق، کابل و همچنین فیوز، پایه پلاستیکی و فلزی به عهده مشتری می باشد.

5- نماینده می­بایست ظرف مدت 48 ساعت پس از اعلام نصب نسبت به نصب و راه اندازی اقدام نماید و ظرف مدت  48 الی 72 ساعت پس از اعلام خرابی جهت انجام سرویس مراجعه و مشکلات را بر طرف سازد.

6- جهت انجام تعمیرات در دوره گارانتی و یا سرویس، هزینه أیاب و ذهاب بر عهده مشتری می باشد.

 7- در مواردی که انواع فن کویل توسط مشتری نصب و اجرا شده باشد، می بایست نصب دستگاه ها توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش بازدید و در صورت تأیید، راه اندازی گردند و ضمانت نامه پس از تکمیل اطلاعات توسط نماینده به مشتری تحویل گردد. هزینه تأیید فرآیند تأیید و راه اندازی به عهده مشتری می باشد.

قـابـل تـوجه خـریداران مـحتـرم:

بـا تشکـر از حـسن انتـخاب شمـا، خواهشمنـد اسـت بـه نـکات زیـر تـوجـه فـرمـائیـد:

1- در زمان خرید، دفترچه ضمانت توسط فروشنده و بدون هر گونه خط خوردگی تکمیل، مهر و امضاء گردد.

2- کالا از لحاظ ظاهری سالم و کامل تحویل گرفته شود.

3- تعیین ظرفیت دستگاه توسط نمایندگی مجاز الزامی است. خریداران محترم می توانند در این مورد با دفتر مرکزی (واحد صدای مشتری) تماس حاصل نمایند.

4- در صورت مفقود شدن دفترچه ضمانت، المثنی صادر نخواهد شد.

5- این ضمانتنامه شامل انواع تعمیرات و پشتیبانی قطعات بطور رایگان در مدت ضمانت (با شرایط گارانتی) بوده و بدون مهر و امضای نماینده مجاز خدمات پس از فروش و ذکر تاریخ نصب دستگاه، فاقد اعتبار می باشد.

6- جهت نصب دستگاه خریداری شده با دفتر مرکزی (واحد صدای مشتری) شرکت تماس حاصل فرمائید .

انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق تلفن های واحد صدای مشتری و یا از طریق سایت شرکت با ما در میان بگذارید.

تـلـفـن صـدای مـشتـری : 6-88455061 

به نوسازی نیاز دارید؟ تماس بگیرید